Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК просять анулювати реєстраційні свідоцтва 48 партій (оновлено)

 

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли позови від Міністерства юстиції України щодо анулювання реєстраційних свідоцтв низки політичних партій.

Позивач вважає, що наявні правові підстави для звернення з позовом  до суду про анулювання реєстраційного свідоцтва, оскільки відповідач -  політична партія, не висувала своїх кандидатів на виборах Президента України та виборах народних депутатів протягом десяти років.  

Сьогодні Окружним адміністративним судом міста Києва здійснено автоматизований розподіл та визначено склад суду ще у 13 адміністративних позовах, які надійшли  від Міністерства юстиції України щодо анулювання реєстраційних свідоцтв політичних партій. Загалом наразі до ОАСК надійшло від Мін'юсту 48 відповідних позовів.  

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що до  Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло 35 позовів. Серед відповідачів, зокрема, зазначені політичні партії «Трудова Україна», «Організація Українських Націоналістів», «Громадянська «Партія Пора», «Соціал-демократична партія України», «Блок опозиційних сил» та інші.  

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян