Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Заява про забезпечення позову "Інтертелеком" до НКРЗІ: ОАСК ухвалив рішення

 

Окружний адміністративний суд міста Києва розглянувши заяву про забезпечення позову подану ТОВ «Інтернаціональні телекомунікації», ухвалив – зупинити дію рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації щодо 4G-ліцензії.  

ОАСК прийшов до висновку, що вжиття заходів забезпечення позову забезпечить фактичне виконання судового рішення в разі його задоволення та є співмірним з негативними наслідками, які можуть настати в результаті невжиття цього заходу забезпечення позову, як для самого позивача, так і для його абонентів. Також суд дійшов висновку про обґрунтованість доводів позивача щодо необхідності вжиття таких заходів з урахуванням розумності, обґрунтованості і адекватності вимог заявника щодо його забезпечення.  

Водночас, Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом ТОВ «Інтернаціональні телекомунікації» до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. ОАСК здійснюватиме розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження.  Зазначимо, позивач просить суд визнати протиправним (незаконним) та скасувати рішення Комісії «Про скасування деяких рішень НКРЗІ щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України ТОВ «Інтернаціональні телекомунікації» та видачу відповідних ліцензій на конкурсних або тендерних засадах». Водночас, позивач просить зобов’язати Комісію видати ТОВ «Інтернаціональні комунікації» ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України на підставі відповідного рішення Нацкомісії, що датоване 07.02.2020, після здійснення ТОВ «Інтертелеком» їх оплати у повному обсязі.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович