Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

Ухвала про відкриття провадження в адміністративній справі №640/19563/19

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

 

 

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

31 березня 2020 року

м. Київ

№640/19563/19

 

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Костенко Д.А., ознайомившись з позовною заявою Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (01011, м. Київ, вул. Московська, 45/1) до Дяченка Володимира Анатолійовича (місце реєстрації не відоме) про стягнення заборгованості в сумі 58704,22 грн.,

в с т а н о в и в:

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить стягнути з відповідача витрати, пов'язані з утриманням у вищому військовому навчальному закладі.

Підставою позову є те, що наказом начальника Військового інституту від 06.04.2017 №11 (по особовому складу) відповідача відраховано з інституту у зв'язку з достроковим розірванням контракту через недисциплінованість, тому він повинен відшкодувати позивачу витрати, пов'язані з утриманням у вищому військовому навчальному закладі.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22.10.2019 справу передано на розгляд до Кіровоградського окружного адміністративного суду.

Ухвалою Кіровоградського окружного адміністративного суду від 02.12.2019 справу повернуто до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Згідно з ч. 1 ст. 26 КАС України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Згідно з ч. 2 ст. 25 КАС України у разі невизначеності цим Кодексом територіальної підсудності адміністративної справи така справа розглядається адміністративним судом за вибором позивача.

У відповідь на судові запити щодо зареєстрованого місця проживання відповідача Відділом обліку моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання ГУ ДМС України в м. Києві, Відділом обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області та Управлінням ДМС у Кіровоградській області повідомлено суд про те, що Дяченко Володимир Анатолійович (27.07.1994 р.н.) 23.04.2019 знятий з реєстрації місця проживання за адресою у с. Кам'яний Брід та зареєстрованим не значиться. Інформація про місце проживання або перебування відповідача суду не відома.

Враховуючи, що КАС України не визначає підсудність справи у разі, коли місце проживання або перебування відповідача суду не відоме, і зважаючи на те, що місцезнахо-дження позивача у м. Києві, суд дійшов висновку про підсудність цієї справи Окружному адміністративному суду міста Києва.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження у справі немає.

Керуючись ст.ст. 171, 257-263 КАС України, суддя

у х в а л и в:

1.          Відкрити провадження в адміністративній справі, розгляд якої провести у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

2.          Надіслати копію ухвали про відкриття провадження у справі на адресу позивача, а також на останню відому суду адресу відповідача та розмістити на веб-сайті суду.

3.          Встановити відповідачу 20-денний строк з дня отримання ухвали (опубікування на веб-сайті суду) для подання до суду згідно із ст.ст. 162, 175 КАС України відзиву на позов і доказів на його підтвердження; у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити справу за наявними матеріалами.

Відзив і додатки до нього повинні бути надіслані (надані) позивачу одночасно з їх надісланням (наданням) до суду.

4.          Заяви, клопотання з процесуальних питань і заперечення проти них (щодо яких КАС України не встановлений інший порядок подання і розгляду) повинні бути надіслані (надані) іншим учасникам справи одночасно з їх надісланням (наданням) до суду.

Заперечення проти заяв і клопотань з процесуальних питань учасник справи має право подати до суду протягом 3-х робочих днів з дня отримання такої заяви (клопотання).

5. Сторони вправі заявити клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін, яке може бути подано відповідачем у строк для подання відзиву, а позивачем - не пізніше трьох днів з дня отримання відзиву.

 

Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання. Окремо від рішення суду можуть бути оскаржені в апеляційному порядку ухвали суду першої інстанції щодо відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності.

Інформація по справі №640/19563/19: http://court.gov.ua/fair/sud2670/.


 

Суддя                                                                                           Д.А. Костенко

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Керівництво Окружного адміністративного суду міста Києва проводить особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи за наступним графіком:

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

Остання середа місяця з 09.00-11.00 год.


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

Другий і четвертий вівторок місяця з 09.00-11.00 год.


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

Перший і третій понеділок місяця з 14.00-16.00 год.


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович

Перший вівторок місяця з 14.00-16.00 год.