Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

«Електронні докази в адміністративному судочинстві» – ОАСК проведено вебінар для студентів-правників

 

Сьогодні за ініціативи Окружного адміністративного суду міста Києва було організовано вебінар для студентів-правників на тему «Електронні докази в адміністративному судочинстві». Спікером заходу для студентів Київського національного університету права Національної академії наук України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана виступив суддя Руслан Арсірій. Загалом у вебінарі взяли участь понад 60 учасників – це студенти 3-4 курсів, які вивчають адміністративне право.

Суддя розпочав вебінар з понять документу, письмових та електронних доказів,  розповів про головні їх ознаки та властивості. Серед низки питань, які були озвучені Русланом Арсірієм під час заходу, окрема увага була приділена шляху електронного доказу – від фіксації та надання до їх дослідження судом. Також суддя виділив ряд  проблемних аспектів доказування, що потребують законодавчого врегулювання, зокрема, очікують вирішення вони стосуються залучення експертів до оцінки електронних доказів, застосування у якості доказу змісту інтернет-сайту чи скріншоту з екрану монітору, достовірності інформації з мережі Інтернет тощо.

Студенти в ході вебінару цікавились тим, на скільки часто сторони процесу подають електронні докази, які труднощі з їх оцінкою виникають у суддів, чи збільшилась під час карантину кількість звернень до суду за допомогою електронних засобів та чи залучаються судом в якості доказів скріншоти з соціальних мереж та месенджерів. По закінченню слухачі подякували судді за продуктивну дискусію та висловили бажання приймати участь у подібних заходах, організованих судом, як в режимі онлайн, так і офлайн після зняття карантинних обмежень в столиці.  

 

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 28 лютого 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович