Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 10 гостей.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

День захисту дітей – ОАСК передав вихованцям реабілітаційного центру набори для творчості

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Віталій Амельохін відвідав столичний Навчально-реабілітаційний центр №6, в якому виховуються діти з порушенням слуху та мовлення. Для потреб закладу ОАСК передав набори та матеріали для дитячої творчості.

Як зазначила під час зустрічі директор спеціалізованого навчального закладу Людмила Шевченко, вихованцям надзвичайно важливо розвивати творчі здібності, які позитивно впливають на емоційний стан дітей та сприяють самореалізації.

«Ми періодично організовуємо виставки та презентації робіт наших учнів. Цього року ми планували  масштабні заходи з нагоди 120-річчя нашого центру, однак, карантинні обмеження поки що не дозволяють втілити в життя задумане», - розповіла Людмила Шевченко. За її словами, на сьогодні в центрі навчається 240 дітей з особливими потребами, переважна більшість з яких – сироти та напівсироти, що перебувають під опікою родичів, а також діти з багатодітних родин.

Суддя Віталій Амельохін розповів про можливість організувати в Окружному адміністративному суді міста Києва пізнавальну екскурсію вже в новому навчальному році, яка допоможе дітям зрозуміти особливості судового процесу, ознайомить із завданнями судді та роботою суду.

Адміністрація Навчально-реабілітаційного центру №6, в свою чергу, подякувала ОАСК за виявлену увагу та корисні подарунки для вихованців.

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 жовтня 2020 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович