Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 7 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Інформація про оголошення підозри голові ОАСК Павлу Вовку та іншим суддям не відповідає дійсності

 

Сьогодні низка ЗМІ,  посилаючись на одного із блогерів, поширили інформацію про те, що НАБУ нібито оголосило підозру голові Окружного адміністративного суду міста Києва Павлу Вовку, заступнику голови суду Євгенію Аблову, п’яти іншим суддям, а також керівнику Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку. Наголошуємо, що ця інформація є не точною та не відповідає дійсності.

 

Просимо журналістів не розповсюджувати неперевірену інформацію та звертатись за коментарями до відповідних органів.

 

Також повідомляємо, що напередодні обшуків до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов, де відповідачами визначено Національне антикорупційне бюро України та безпосередньо його керівника  Артема Ситника. В провадженні суду перебуває ще декілька адміністративних справ, де фігурує НАБУ. З огляду на ті заходи, які тривають в ОАСК вже протягом 8 годин, дії представників антикорупційного органу мають ознаки втручання у діяльність судової гілки влади та зловживання службовим становищем із метою впливу на суддів при винесення рішень у справах.

 

Крім того, наразі в суді перебуває велика кількість адміністративних справ щодо поновлення прокурорів, звільнених в результаті проведеної атестації Офісом Генерального прокурора. ОАСК вже винесено низку рішень про поновлення прокурорів, які, на думку суду, були незаконного звільнені із Офісу Генерального прокурора. Заходи, що сьогодні проводяться в ОАСК, можуть бути пов’язані із намаганням вплинути на суд для унеможливлення прийняття законних та обґрунтованих судових рішень у вказаних справах на користь осіб, звільнених з Офісу Генерального прокурора.    

 

Вкотре наголошуємо, що ОАСК керується у своїй діяльності виключно законами України та є незалежним органом судової влади. Дотримання норм законодавства ми очікуємо і від представників правоохоронних органів.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович