Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Контакт-центр суду 0-800-501-492

ОАСК скасував рішення ДАБІ про накладення 180 тис. штрафу на «УкрНДІпроектреставрація»

 

Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов Українського державного науково-дослідного та проектного інституту «УкрНДІпроектреставрація» до Державної архітектурно-будівельної інспекції України та скасував рішення про накладення штрафу у розмірі понад 180 тис. грн.

«УкрНДІпроектреставрація» - проектна організація, яка є розробником проектної документації для виконання попередніх робіт з реставрації пам’ятки архітектури Мури фортеці (старого Замку) в м.Кам’янець-Подільському, звернулась до суду з позовом про скасування постанови Управління ДАБІ у Хмельницькій області №41 від 27 вересня 2019 року про накладення штрафу у розмірі 180 630 грн. Справа розглядалась судом в порядку спрощеного позовного  провадження.

Розглянувши подані документи та матеріали справи, повно та всебічно з’ясувавши всі обставини справи, на яких ґрунтувався позов, суд встановив, що висновок відповідача про порушення положень державних будівельних норм «УкрНДІпроектреставрація» є помилковим, а, відповідно до п.7 Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, реставрація пам’ятки архітектури не потребує наявності у проектної організації документа, що засвідчує право власності чи користування на земельною ділянкою.

У рішенні ОАСК зазначено, що матеріали справи не містять жодних доказів встановлення порушень при здійснені попередніх робіт на об’єкті «Реставрація пам’ятки архітектури Мури фортеці (старого Замку) в м.Кам’янець-Подільському». При цьому, на час прийняття рішенням у справі відповідачем до суду не було подано відзиву на позовну заяву, будь-яких заяв чи клопотань.

Рішення набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 293, 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 жовтня 2020 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович