Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Голова КСУ vs НАЗК: ОАСК задовольнив заяву про забезпечення позову

 

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши у судовому засіданні клопотання про забезпечення адміністративного позову поданого Головою Конституційного Суду України, ухвалив – частково його задовольнити, оскільки, невжиття заходів забезпечення позову може істотно ускладнити чи унеможливити ефективний захист порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача.

Зокрема, суд  зупинив дію припису, що винесений Голові Конституційного Суду України, у якому НАЗК вимагало, аби Суд надав копії повідомлень про конфлікт інтересів суддями КСУ  у період з 01 січня 2019 і до тепер. На думку позивача, вимога про надання такої інформації щодо усіх суддів КСУ, за відсутності фактичних підстав для її отримання, є прихованою формою впливу на весь склад суду.

Нагадаємо, наразі ОАСК в порядку спрощеного позовного провадження розглядає адміністративний позов Голови КСУ до Національного агентства з питань запобігання корупції. Як відомо, позивач просить суд визнати неправомірними дії Голови НАЗК по внесенню йому припису датованого 03 вересня 2020, а сам припис – протиправним і скасувати його.

Окрім цього у позовних вимогах також зазначено - визнати неправомірними дії в.о. керівника відповідного Департаменту НАЗК по направленню даного запиту до Конституційного Суду України, а запит – необґрунтованим. Також позивач в адміністративному позові просить ОАСК зобов’язати Голову НАЗК вжити заходів щодо негайного розміщення на офіційному вебсайті Агентства спростування оприлюдненої інформації про те, що Конституційний Суд України відмовився надати НАЗК інформацію щодо повідомлень про конфлікт інтересів у суддів Суду.

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович