Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Зустріч ОАСК з Київським центром профорієнтації дітей-інвалідів – продовжуємо добрі традиції

 

Сьогодні суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Віталій Амельохін та прессекретар суду Наталія Шкляр відвідали Київський центр профорієнтації дітей-інвалідів. Знайомство із вихованцями цього центру відбулось ще минулого року – тоді для них було організовано екскурсію до ОАСК з нагоди Дня захисту дітей. Цього разу, враховуючи карантинні обмеження, представники суду поспілкувались із адміністрацією центру та передали для вихованців творчі набори, дитячі рюкзаки, необхідне канцелярське приладдя та антисептики.

Голова правління ГО «Київський центр профорієнтації дітей-інвалідів» Марія Мартинюк розповіла, що центр створено ще у 2001 році, а сьогодні на його обліку більше 400 дітей.  «Це діти-інваліди, сироти, напівсироти та діти з малозабезпечених родин. У нас вони займаються з психологом, вивчають англійську мову та освоюють комп’ютер, ліплять, малюють та вишивають. Всі ці заняття ми намагаємось організувати в приміщенні площею близько 100 квадратних метрів, що надзвичайно складно», - зазначила Марія Мартинюк. За її словами, незважаючи на маленьке приміщення, залучені центром фахівці знаходять персональний підхід до кожного відвідувача  та спільно досягають успіхів у розвитку дітей.  

У підсумку суддя Віталій Амельохін розповів про можливість організувати в Окружному адміністративному суді міста Києва пізнавальний захід для дітей вже після зняття карантинних обмежень. Марія Мартинюк подякувала ОАСК за виявлену увагу та корисні подарунки для вихованців.  

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 28 лютого 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович