Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 8 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ВИБОРИ 2020: ОАСК ухвалив рішення за позовом щодо припинення повноважень одного із членів Київської міської територіальної виборчої комісії

 

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши справу щодо припинення повноважень одного із членів Київської міської територіальної виборчої комісії, вирішив – відмовити позивачу – Київській міській організації політичної партії «Перемога Пальчевського», у задоволенні позову.

Як відомо, у позовній заяві  було зазначено вимогу про визнання дій члена Комісії протиправними та припинити його повноваження у зв'язку порушенням законодавства України про місцеві вибори. Зокрема, позивач зазначав, що під час здійснення своїх повноважень членом Комісії на сторінці у соціальній мережі було опубліковано повідомлення з посиланням на статтю інтернет-видання, що містить дискредитаційні матеріали про одного з кандидатів на посаду мера Києва, що є порушенням положень Виборчого кодексу України.

Розглянувши подані сторонами документи і матеріали, з’ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, суд установив, що  надана позивачем паперова копія електронного доказу, а саме - скрін-шот повідомлення із сторінки в соціальній мережі не може вважатися належним доказом, а відтак такий доказ не береться судом до уваги. Також судом було досліджено процесуальне питання розміщення повідомлення (електронного доказу) за посиланням у соцмережі Facebook, перевірено існування оригіналу такого електронного доказу та закріплення сторінки в соціальній мережі за членом Комісії. Втім під час дослідження посилання за інтернет-адресою, судом встановлено відсутність такої сторінки.  Відповідно судом не встановлено належність цієї сторінки члену Київської міської територіальної виборчої комісії. Тому ОАСК дійшов висновку, що  позов є необґрунтованим та недоведеним належними та достатніми доказами, тому відсутніми є підстави для його задоволення.

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 28 лютого 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович