Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК зупинив дію рішення щодо притягнення адвоката Андрія Портнова до дисциплінарної відповідальності

Окружний адміністративний суд міста Києва зупинив дію рішення Дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області, датоване 13 жовтня 2020 року, щодо притягнення адвоката Андрія Портнова до дисциплінарної відповідальності.

Обґрунтовуючи свою заяву про забезпечення позову до подання позовної заяви заявник – Андрій Портнов посилався на наявність очевидних ознак протиправності прийнятого рішення, що, на його переконання, порушує його права, свободи та інтереси, зокрема, право на свободу вираження своїх поглядів та переконань, а також право на свободу думки і слова. Водночас, він стверджує, що його висловлювання у публікаціях, про які йдеться мова у скарзі, не мають відношення до його адвокатської діяльності, тому вважає, що невжиття заходів забезпечення позову шляхом зупинення дії вказаного рішення ускладнить ефективний захист його порушених прав.

Виходячи із змісту заяви про забезпечення позову, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для вжиття заходів забезпечення адміністративного позову. На переконання суду, у їх невжиття може мати наслідком заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам заявнику, що суттєво ускладнить їх відновлення.

Також Андрій Портнов заяві про забезпечення позову до подання позовної заяви зазначив, що він має намір звернутись до суду щодо оскарження рішення Дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович