Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 2 користувача і 12 гостей.

Користувачі на сайті

  • mostova
  • kyyanichenko

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Робота ОАСК під час карантинних обмежень – кількість позовів збільшилась на 15%

 

За 9 місяців карантинних обмежень, з 12 березня до 10 грудня 2020 року канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано майже 25 тис. позовів та понад 110 тис. вхідної кореспонденції (клопотання, заяви, звернення та інші процесуальні документи).  Ми порівняли обсяг надходжень до суду за аналогічний період 2019 року  і з’ясували, що в період карантину кількість позовів та вхідної кореспонденції збільшилась приблизно на 15%.

Наразі через підтвердження нових випадків захворювання на COVID-19 серед працівників колективу в Окружному адміністративному суді міста Києва тривають карантинні обмеження. В ОАСК припинено особистий прийом документів канцелярією суду (окрім тих, що пов’язані з виборчим процесом), суддям рекомендовано проводити судові засідання в режимі відеоконференції, а відеоконференції для учасників судових процесів інших судів наразі не проводяться.

Разом з тим, наголошуємо, що ОАСК, продовжує здійснювати правосуддя. Звернутись до суду з позовними заявами, клопотаннями та іншими документами можна за допомогою поштового зв’язку, підсистеми «Електронний суд», електронної пошти суду inbox@adm.ki.court.gov.ua, або залишити документи у скриньці для вхідної кореспонденції в корпусі, що по вул.Петра Болбочана, 8.

Вкотре звертаємо увагу на важливості дотримання рекомендацій для попередження захворювання на  COVID-19. Будьте уважними до свого здоров’я та своїх близьких!

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 30 квітня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович