Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

До ОАСК надійшов ще один позов щодо оскарження рішень Київської облради

 

Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправним та скасувати  рішення Київської обласної ради VIII скликання щодо обрання голів та складу постійних комісій облради. Водночас, ОАСК просять зобов’язати КОР прийняти рішення, яким включити всіх депутатів  Київської обласної ради VIII до постійних комісій. Наразі суд  вирішує питання про відкриття провадження за даним позовом.

Нагадаємо, днями суд відкрив провадження у справі за позовом Ярослава Москаленка щодо оскарження рішення про обрання голови Київської обласної ради. Суд розглядатиме даний позов  за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін: судове засідання відбудеться 27 січня. Також суд ухвалив залучити в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет позову на стороні відповідачів Олександра Склярова.

Серед позовних вимог, зокрема, зазначено: визнати протиправним та скасувати рішення, датоване 27 листопада,  про обрання голови Київської обласної ради VIII скликання та просять зобов’язати КОР провести повторне обрання голови. Також суд просять визнати протиправними та скасувати деякі рішення Ради, зокрема, і про внесення змін щодо затвердження форми бюлетенів для таємного голосування  щодо обрання голови, першого заступника та заступника.

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович