Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження конкурсу на посаду керівника ЗАлК

 

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження оголошення Фондом державного майна України конкурсного відбору на посаду генерального директора АТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат». Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження.

Нагадаємо, позивач просить суд визнати незаконними дії Фонду щодо оголошення конкурсу на посаду керівника вказаного підприємства та зобов’язати Фонд утриматись від його проведення. Серед інших вимог позову – встановити відсутність повноважень Фонду державного майна України щодо оголошення та проведення конкурсного відбору претендентів на вакантну посаду генерального директора АТ «ЗАлК».

Разом з тим, ОАСК відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення, а саме – у зупиненні проведення вказаного конкурсного відбору та зупиненні дії Наказу Фонду від 14.08.2020, яким було утворено Постійну конкурсну комісію з проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки. Такі вимоги містились у заяві, яка була подана разом із позовом. Суд встановив, що заява про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову є непідтвердженою жодними доказами, а посилання позивача на неможливість подальшого відновлення його прав та інтересів без вжиття судом таких заходів – необґрунтованими. Суд ухвалив повністю відмовити у  задоволенні вказаної заяви.

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 30 квітня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович