Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 31 грудня 2022 року

 

Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 30 квітня 2023 року. Відповідне рішення ухвалено 22 грудня 2022 року. Дія карантину поширюється на всю територію України.

 

Графік роботи Окружного адміністративного суду міста Києва 

Зазначаємо, що в період карантину, графік роботи суду не змінився: суд, як і раніше, працює з 8.00 до 17.00 з понеділка по четвер, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45. Перерва на обід – 12.00 – 12.45.

 

Прийом документів

Через тимчасові карантинні обмеження в ОАСК припинено особистий прийом документів канцелярією суду, при цьому звернутись до суду з позовними заявами, клопотаннями та іншими документами можна за допомогою поштового зв’язку, підсистеми «Електронний суд», електронної пошти суду inbox@adm.ki.court.gov.ua, або залишити документи у скриньці для вхідної кореспонденції в корпусі, що по вул.Петра Болбочана, 8.

 

Участь в судових засіданнях дистанційно

ОАСК забезпечено передбачену статтею 195 Кодексу адміністративного судочинства України можливість проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів учасників судових справ. Завдяки сервісу EASYCON сторони можуть взяти участі у судовому засіданні у режимі відеоконференції дистанційно, не прибуваючи до суду. З правилами та рекомендаціями роботи з EASYCON можна ознайомитись за посиланням -  https://vkz.court.gov.ua. Звертаємо увагу, що з 1 жовтня 2022 року змінився доступ користувачів до сервісу відеоконференцзв’язку (ВКЗ). Вхід до підсистеми ВКЗ буде можливий тільки через Електронний кабінет Електронного суду. Відтак, учасникам судових процесів необхідно заздалегідь потурбуватись про реєстрацію в Електронному суді.  

Перехід до ВКЗ виконується за допомогою окремого пункту меню в Електронному суді - «Відеозв’язок». Після натискання зазначеного пункту користувач переходить на сайт ВКЗ авторизованим в обліковому записі.

 

Взаємодія зі ЗМІ

Рада суддів України у своєму рішенні від 30 жовтня 2020 року звертає увагу на те, що доступ представників засобів масової інформації в судові засідання повинен відбуватись з дотриманням всіх карантинних заходів та санітарних норм у зв’язку із епідемією COVID-19, а саме: використання засобів індивідуального захисту (рукавички, маска) та дотримання соціально-безпечної дистанції.

Нагадуємо, вся інформація про роботу суду постійно оновлюється на сайтах суду https://adm.ki.court.gov.ua/sud2670  та  http://oask.gov.ua, сторінках суду в соціальних мережах  FACEBOOK , INSTAGRAM та  TWITTER .

 

Турбота про здоров’я

У корпусах ОАСК встановлені безконтактні гігієнічні станції для дезінфекції рук, працівники забезпечені масками та рукавичками, а в приміщеннях суду постійно проводиться прибирання за допомогою спеціальних розчинів. Всі ці заходи вживаються адміністрацією суду для зниження вірогідності поширення хвороби серед співробітників та відвідувачів суду.

Просимо в період карантину дотримуватись обмежувальних заходів та уважно ставитись до свого здоров’я.

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян