Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 8 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК визнав нечинним одне з положень Регламенту Київради

 

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом киянина до Київської міської ради. Зокрема, позивач оскаржував частину шосту пункту 30 Регламенту Київради, яким визначено, що профільна постійна комісія протягом 35 днів з моменту реєстрації проекту рішення опрацьовує його та приймає висновок.

На думку позивача, вказана норма суперечить окремим положенням Земельного кодексу України щодо розгляду земельних питань, а саме – надання дозволу на розробку проекту землеустрою, відведення земельної ділянки та надання її у власність. У своєму позові киянин зазначив - відповідно до положень Земельного кодексу України,  рішення про затвердження проекту землеустрою, відведення земельної ділянки та надання її у власність повинно прийматись відповідним органом місцевого самоврядування протягом двох тижнів (з дня отримання погодженого проекту), а не протягом 35 днів, як зазначено у Регламенті Київради.

Під час розгляду справи суд встановив, що строк, визначений у частині шостій пункту 30 Регламенту Київради, суперечить строку, визначеному у статті 118 Земельного кодексу України. Зокрема, відповідач в оскаржуваній частині Регламенту, затвердженого рішенням Київської міської ради 7 липня 2016 року №579/579, протиправно встановив строк розгляду проектів рішень Київської міської ради більший, ніж визначено законом.

З огляду на вищезазначене, Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позовні вимоги та визнав нечинною частину шосту статті 30 Регламенту Київської міської ради.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович