Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК просять зупинити розпорядження Уряду про реорганізацію Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз

 

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Кабінету Міністрів України та Міністерства юстиції України щодо реорганізації Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

Серед вимог позову - скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року про реорганізацію Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України та відповідний Наказ Мін’юсту від 12 лютого 2021 року. Також позивач просить суд визнати протиправними дії Мін’юсту, який подав до КМУ проект розпорядження про реорганізацію вказаної установи шляхом приєднання її до Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса».

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд до набрання законної сили рішенням у справі зупинити дію зазначеного Розпорядження Уряду та Наказу Мін’юсту, а також заборонити проводити будь-які реєстраційні дії щодо відомостей про Донецький науково-дослідний інститут судових експертиз, що містяться в ЄДР.

Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, минулого тижня до ОАСК надійшов позов щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 30 квітня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович