Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Посилення карантину в столиці: як працюватиме ОАСК в цей період

 

Повідомляємо, що Окружний адміністративний суд міста Києва продовжує здійснювати правосуддя і в період посилення протиепідемічних заходів в столиці. Графік роботи не змінився: суд працює з 8.00 до 17.00 з понеділка по четвер, у п'ятницю – з 8.00 до 15.45. Перерва на обід - 12.00 - 12.45.

Суддям рекомендовано проводити судові засідання в режимі відеоконференції. Завдяки сервісу EASYCON сторони можуть взяти участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції дистанційно, не прибуваючи до суду. Окрім цього, нагадуємо, що в ОАСК призупинено проведення судових засідань для учасників судових процесів інших судів.

Водночас, наголошуємо, що в ОАСК припинено особистий прийом документів канцелярією суду. Звернутись до суду з позовними заявами, клопотаннями та іншими документами можна за допомогою поштового зв'язку, підсистеми «Електронний суд», електронної пошти суду inbox@adm.ki.court.gov.ua, або залишити документи у скриньці для вхідної кореспонденції у корпусі А, що по вул.Петра Болбочана, 8.

Звертаємо увагу, що станом на 4 квітня 2021 року у «червоній» карантинній зоні знаходиться Київ та 10 областей України. Нагадуємо про обов’язкове використання медичних масок, дотримання соціальної дистанції не менше 1,5 м., а також встановлену Урядом заборону  проведення всіх масових  заходів, крім офіційних спортивних, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.

Просимо всіх дотримуватись обмежувальних заходів та уважно ставитись до свого здоров'я, а при появі перших симптомів хвороби обов'язково звернутись до лікаря.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 30 квітня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович