Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Обшуки в ОАСК – жодних доказів детективи НАБУ не вилучили

 

Сьогодні в приміщеннях Окружного адміністративного суду міста Києва, в черговий раз із порушенням процесуальних норм, працівниками НАБУ проводились обшуки. «Слідчі» дії проводились без мотивованої ухвали суду за двома адресами – по вул.Болбочана, 8 та вул.Великій Васильківській, 81-а.

В результаті обшуків працівники НАБУ нічого не знайшли, при цьому була пошкоджена пропускна система суду, влаштовано безлад в кабінетах та приміщеннях суду.

Дії НАБУ, скоріш за все, були схожі на кадри з фільму (маски, силовий штурм приміщень), і не мають нічого спільного із належними та допустимими процесуальними діями. Натомість, низка телеграм-каналів, які мають «ексклюзивне право» на отримання інформації від НАБУ, ще до початку обшуків почали поширювати інформацію про  нібито причетність суддів ОАСК до операції з викриття адвокатів.

Вкотре наголошуємо на необхідності співробітників НАБУ дотримуватися чинного законодавства та не вдаватись до чергових піар-акцій, розраховуючи на поширення маніпулятивної інформації у ЗМІ.
 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

 

 

 

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян