Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК просять зобов’язати КМУ повторно провести конкурс на посаду голови Державного космічного агентства України

 

 Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо конкурсу на посаду голови Державного космічного агентства України (ДКА). Відповідачами вказаної заяви зазначені Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, Національне агентство з питань державної служби України, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України та Кабінет Міністрів України.

Позивач вважає, що Нацагентство та Мінстратегпром порушили окремі пункти затвердженого Урядом Порядку призначення на посади державної служби в період карантину та просить суд визнати такі дії протиправними.

Серед інших вимог позову - визнати протиправним внесення Олегом Уруським подання КМУ про призначення Володимира Тафтая на посаду голови ДКА шляхом укладення з ним контракту. Окрім іншого, позивач також оскаржує протокольне рішення КМУ від 17.02.2021 року про згоду з пропозицією Олега Уруського і розпорядження КМУ від 24.02.2021 року про призначення Володимира Тафтая головою ДКА та просить суд зобов’язати КМУ провести повторний конкурс на вказану посаду.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання на 22 квітня 2021 року.

Нагадаємо, Володимир Усов в ОАСК оскаржує своє звільнення з посади голови ДКА, провадження у справі відкрито у грудні 2020 року.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян