Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Укрзалізниця позивається до Нацслужби посередництва і примирення

 

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов та заяву про його забезпечення АТ «Укрзалізниці» до Національної служби посередництва і примирення.

Позивач просить суд скасувати розпорядження НСПП від 15 березня 2021, яким було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України та АТ «Укрзалізниця» щодо порушень галузевої угоди, зокрема, в питаннях збільшення заробітної плати залізничників, скасування режиму неповного робочого тижня, підвищення добових витрат на відрядження та інше.

На думку Укрзалізниці, оскаржуване розпорядження прийнято Національною службою посередництва і примирення прийнято із порушенням положень чинного законодавства, а саме – норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорі (конфліктів) ». У заяві про забезпечення позову Укрзалізниця просить суд зупинити дію оскаржуваного розпорядження.

Наразі судом вирішується питання наявності підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

 

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян