Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Оскарження результатів відбору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України – до ОАСК надійшов ще один позов

 

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано ще один позов та заяву про його забезпечення до Конкурсної комісії із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України. Позивач – Анатолій Яровий,  треті особи – Президент України Володимир Зеленський та Міністерство закордонних справ України.

Серед вимог позову - скасувати рішення Конкурсної комісії, на підставі якого було рекомендовано трьох кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України, про що 17 травня 2021 року з’явилось відповідне оголошення на сайті Президента України.

Позивач також  просить суд негайно вжити заходи забезпечення позову, а саме – до вирішення справи по суті заборонити Міністерству закордонних справ України вчиняти будь-які дії щодо направлення до Ради Європи списку кандидатів на посаду судді ЄСПЛ від України.

Наразі суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження у справі.

Нагадаємо, вчора позов та заяву про його забезпечення до Конкурсної комісії із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України було подано Олегом Веремієнком.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян