Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Оскарження результатів відбору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України – до ОАСК надійшов вже третій позов

 

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов ще один позов щодо оскарження результатів відбору кандидатів для обрання суддею  Європейського суду з прав людини від України. Про попередні два позови ми повідомляли наприкінці минулого тижня.

Цього разу позивачем зазначена Оксана Преображенська, відповідачем - Конкурсна комісія із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України, третіми особами – Президент України Володимир Зеленський та Міністерство закордонних справ України.

Серед вимог позову - скасувати рішення про відібрання кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України, прийняте Конкурсною комісією за результатами співбесід, проведених 13-14 травня 2021, та на підставі якого на сайті Офісу Президента України було оприлюднено список відібраних кандидатів.

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд:

- зупинити дію оскаржуваного рішення Конкурсної комісії;

- заборонити Голові Конкурсної комісії подавати список відібраних кандидатів до Міністерства закордонних справ України та повідомляти Президента України про результати конкурсу;

- заборонити МЗС вносити до Ради Європи список кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України.

Наразі суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян