Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Судді ОАСК взяли участь в IX Міжнародному судово-правовому форумі

 

Сьогодні судді Окружного адміністративного суду міста Києва Руслан Арсірій, Кирило Гарник та Костянтин Кобилянський взяли участь в IX Міжнародному судово-правовому  форумі, робота якого триватиме протягом двох днів. До обговорення заплановано низку актуальних питань, серед яких – судова реформа, незалежність судової влади, дефіцит кадрів, перезавантаження ЄСІТС, перспективи дистанційного правосуддя та багато інших.  

Під час сесії, присвяченої суддівським кадрам, суддя Руслан Арсірій наголосив на тому, що кадровому менеджменту в судовій владі необхідно приділяти належну увагу. «На сьогодні дійсно питання кадрового дефіциту постало досить гостро і про нього нарешті стали говорити вголос. Прогалини в питаннях кадрового планування, прогнозування відтоку кадрів та управління плинністю призводять до того, що деякі суди залишаються без суддів, а громадяни – без права на доступ до правосуддя. Я разом зі своїми колегами відчуваємо вже не один рік поспіль наслідки такого підходу та постійних спроб реформування органів судової влади», -  зазначив суддя.

Руслан Арсірій нагадав про ситуацію, яка спостерігалась у 2016-2017 роках, коли у 70% суддів Окружного адміністративного суду міста Києва закінчився 5-річний термін повноважень. «За цей період у провадженні суду скопились залишки нерозглянутих справ, які разом із щорічним зростанням нових надходжень, створили надмірне навантаження на суддів з повноваженнями та суттєво збільшили тривалість розгляду справ», - сказав суддя.

У підсумку Руслан Арсірій зазначив, що на сьогодні залишається відкритим питання вирішення типових справ, які складають значну частину в загальній кількості позовів до суду, а також питання невиконання судових рішень.

 

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович