Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Мобільний оператор позивається до НКРЗІ щодо скасування припису про порушення законодавства під час надання платних контент-послуг

 

Оператор мобільного зв’язку позивається до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформації щодо скасування припису про порушення ним законодавства під час надання платних контент-послуг. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Мобільний оператор просить ОАСК визнати протиправним та скасувати Припис про усунення порушень законодавства у сфері комунікації, датований травнем 2021 року. Згідно з приписом, оператор має усунути відповідні порушення у строк до 20 серпня 2021 року. Також позивач  просить стягнути з Державного бюджету України всі здійснені позивачем документально підтверджені судові витрати пов’язані із розглядом відповідної позовної заяви.

  Відповідно до оскаржуваного Припису, позивач при наданні платної контент-послуги, зокрема, не забезпечує до початку її надання повідомлення споживачів  про найменування такої послуги і тариф на її отримання, а також безоплатне надання споживачам можливості підтвердити згоду на отримання зазначеної послуги  чи відмовитися від її отримання.

Також  до ОАСК подана заява про забезпечення позову, де позивач просить зупинити дію відповідного Припису.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом та наявності  правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович