Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Роз’яснення щодо строків розгляду заяви про забезпечення позову поданої Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем: в ОАСК порадили читати КАСУ та не послуговуватись архаїчними постановами

 

Наразі у ЗМІ шириться коментар про строки ухвалення Окружним адміністративним судом міста Києва рішення щодо заяви про забезпечення адміністративного позову, яка подана Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем щодо зупинення дії Припису НАЗК щодо нього. Враховуючи некоректні висловлювання та звинувачення, які розміщені на сайті певного Нацагенства, вважаємо за необхідне ознайомити певних посадових осіб з статтями Кодексу адміністративного судочинства України. 

По-перше, у заяві очільника мова йде про якісь ніби-то «безпрецедентні» строки розгляду ОАСК заяви про забезпечення позову.  Згідно з частиною 1 статті 154 КАСУ «заява про забезпечення позову розглядається судом, у провадженні якого перебуває справа або до якого має бути поданий позов, НЕ ПІЗНІШЕ ДВОХ ДНІВ з дня її надходження, без повідомлення учасників справи». Заява про забезпечення позову зареєстрована судом 17 червня, тому  про які надумані «безпрецедентні» строки йде мова – невідомо. Радимо ознайомитись з КАСУ. Нагадуємо, стаття 154. 

По-друге, очільник Нацагенства, даючи оцінку рішенню ОАСК, посилається на позиції постанови пленуму неіснуючого вже суду. Зазначимо, що такі роз’яснення надавались ще у 2008 році й після їх прийняття чинне процесуальне законодавство неодноразово змінювалось. Окрім того, автор також помилився, можливе навмисно, з можливістю застосування його положень. Дана постанова не надавала роз’яснень саме в цій категорії справ, а згадана фраза, що дійсно міститься в абзаці постанови згадується виключно щодо рішень уповноваженого органу про звільнення особи. 

Тому, як то кажуть, читайте КАСУ і не послуговуйтесь архаїчними постановами.

 

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович