Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Шмигаль VS НАЗК: ОАСК залучив Олександра Новікова третьою особою у справі

 

Відбулось судове засідання у справі за позовом Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, який позивається до НАЗК щодо скасування Припису, що був винесений йому Нацагенством. Зазначимо, що розгляд даної справи здійснюється за правилами спрощеного позовного провадження в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Сьогодні, під час судового засідання суд ухвалив – залучити Голову Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова до участі у справі  у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль звернувся до суду з позовом про визнання протиправним та скасування припису Національного агентства з питань запобігання корупції, датований 14 червня.  Водночас, 18 червня Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши заяву про забезпечення позову, ухвалив – відповідну заяву – задовольнити, а саме: зупинити дію Припису НАЗК до набрання законної сили рішення у справі за позовом Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля до Нацагенства.

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян