Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Вітренко VS НАЗК: ОАСК задовольнив заяву про забезпечення позову

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши заяву про забезпечення позову, що надійшла до суду від Юрія Вітренка, ухвалив – її задовольнити, а саме: зупинити дію Припису НАЗК, що датований 1 липня  до набрання законної сили рішення у справі. Нагадаємо, що згідно з частиною 1 статті 154 КАСУ заява про забезпечення позову розглядається судом, у провадженні якого перебуває справа або до якого має бути поданий позов, не пізніше двох днів з дня її надходження.

На думку суду, невжиття заявлених у заяві заходів забезпечення позову в частині зупинення Припису, істотно ускладнить виконання рішення суду, а також ефективний захист і поновлення порушених прав та інтересів Заявника, за захистом яких він звернувся до суду. Також, суд звертає увагу, що вжиття таких заходів не зумовлює фактичного вирішення спору по суті, а спрямоване лише на збереження існуючого становища до розгляду справи по суті.

Окремо суд зауважує: ухвала щодо вжиття заходів забезпечення позову жодним чином не має визначального впливу на рішення, яке згодом може бути ухвалено у зв’язку із розглядом спору щодо визнання протиправним та скасування Припису НАЗК від 1 липня.  

Зауважимо, ОАСК відкрив провадження в адміністративній справі за позовом Юрія Вітренко до НАЗК.  Підготовче судове засідання відбудеться 14 липня. Нагадаємо, позивач – Юрій Вітренко просить визнати протиправним та скасувати припис Нацагенства, датований 1 липня.

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович