Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Реконструкція «Квіти-України»: до ОАСК надійшов позов та заява про його забезпечення

 

Суд просять заборонити приватному товариству «Квіти-України» здійснювати будівельні та підготовчі роботи на земельній ділянці комунальної власності, що розташована у місті Києві по вулиці Січових Стрільців, 49. Відповідна заява про забезпечення позову надійшла до Окружного адміністративного суду міста Києва. Позивачем зазначена – ГО «Інститут низової демократії та сталого розвитку».

Також ОАСК просять зупинити дію наказу Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження Містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва «Реконструкція цілісного майнового комплексу з надбудовою для розміщення офісного центру з підземним паркінгом». Наразі суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Окрім цього, до суду надійшов адміністративний позов, де позивач просить визнати протиправним та скасувати відповідний наказ Департаменту містобудування та архітектури, а також просить припинити право ПАТ «Квіти –України» на початок виконання підготовчих будівельних робіт. ОАСК вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян