Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

В ОАСК завершено опитування щодо діяльності суду

 

З 14 по 21 вересня 2021 року в Окружному адміністративному суді міста Києва проходило анонімне опитування, в якому взяло участь 3487 респондентів. Всі, хто бажав надати свою оцінку роботі суду, могли заповнити паперові анкети в приміщеннях суду або скористатись електронною версією.

Опитування складалось з таких блоків:

- якість роботи суду;

- розгляд справ суддями;

- загальні враження від суду;

- антикорупційна складова.

 

Слід зазначити, що більше половини респондентів, відповідно до отриманої інформації, віком від 26 до 39 років, 33% - від 40 до 59 років, решта – від 18 до 25 років, або 60 років і старше. 48% опитаних відвідують суд раз у рік, 24% - раз у квартал, решта опитаних – раз у місяць, тиждень або частіше.

 

¾ опитаних зазначили, що легко знайшли будівлю суду. Більше половини респондентів користуються інформаційними табло та стендами у приміщеннях суду для отримання корисної інформації.

 

На запитання про кількість зручних місць для очікування чи оформлення документів відповідь отримана наступна: 44% вважає, що їх не достатньо, 33% - достатньо, а решті опитаних було складно відповісти на це запитання.

 

Кожен другий вважає, що приміщення суду перебувають у належному санітарному стані, 40% зазначили, що судом достатньо вживається заходів для попередження розповсюдження COVID-19. Майже 40% було складно відповісти на запитання про зручність для осіб з особливими потребами чи маломобільним групам населення потрапити до суду, а третина опитаних вважає приміщення зручними.

 

Окремої уваги потребує питання отримання інформації час і місце судового засідання. Отже, 2/3 опитаних користуються офіційним веб-сайтом суду, майже 30% відвідують сторінку у соціальній мережі Facebook. Близько половини опитаних зазначили, що їм зручно отримувати інформацію про судове засідання на електронну пошту, ще майже 30% - за допомогою sms і лише 20% хотіли б отримувати в паперовій формі.

 

Інформацію про результати блоків опитування щодо розгляду справ суддями, загальних вражень від суду та антикорупційної складової роботи суду буде розміщено в наступних публікаціях.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович