Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

75% респондентів високо оцінили якість підготовки суддів до розгляду судової справи – результати опитування в ОАСК

 

Ми завершили опрацювання результатів опитування, що проходило з 14 по 21 вересня та дозволило нам з’ясувати важливі моменти в роботі суду. Ми вдячні кожному, хто витратив час та долучився до нашої ініціативи – це мотивуватиме нас шукати нові шляхи усунення недоліків.

 

Повертаючись до результатів опитування, зазначимо, що 40% респондентів поскаржились на не вчасне отримання  повідомлення про розгляд справи. Стільки ж опитаних зазначило, що процесуальні строки розгляду їх справ було порушено.  Разом з тим, ¾ опитаних високо оцінили якість підготовки суддів до розгляду судової прави.

 

У блоці запитань щодо загальних вражень від роботи суду, респондентам пропонувалось із низки аспектів вибрати ті, які негативно впливають на їх ставлення до роботи суду. 42% опитаних вказали на недотримання строків розгляду справи, 30% - невчасність повідомлення сторін про дату судового засідання, майже 20% – ненадання доказів відповідачами по справі. Ми поцікавились у респондентів що, на їх думку, необхідно зробити для покращення роботи суду та отримали наступні результати:  60% вважають, що потрібно підвищити зручність перебування у суді, близько 10% - вважають, що необхідно збільшити кількість працівників суду, 8% - що робота суду покращиться, якщо його ліквідують, а справи передадуть на розгляд до іншого суду.

 

На запитання про вимагання хабаря 97 % респондентів вказали, що не стикались з подібними ситуаціями. Щодо запитання про довіру, то 64% опитаних відповіли, що довіряють суду, а 19% респондентів було складно відповісти на це запитання. 79% не підтримують анонсовану законодавчу ініціативу щодо ліквідації суду, при цьому 13% респондентів про це нічого не відомо.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 грудня 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович