Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Заміна Голови Наглядової Ради «Приватбанку»: ОАСК відкрив провадження

 

Окружний адміністративний суд міста Києва визнав подану позовну заяву щодо заміни Голови Наглядової Ради «Приватбанку» і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі. Суд ухвалив - здійснювати розгляд даної справи за правилами загального позовного провадження,  підготовче засідання призначити на  4 жовтня.

Нагадаємо, ОАСК просять визнати протиправною бездіяльність НБУ, яка полягає у невжитті заходів реагування на інформацію, що міститься у листі позивача  про небездоганність ділової репутації Голови Наглядової Ради  «Приватбанку» Шерон Іскі. Окрім цього, суд просять зобов’язати  НБУ вжити заходів реагування, а саме: розглянути питання про відповідність Голови Наглядової Ради  визначеним законодавством вимогам, а  в разі встановлення невідповідності цим вимогам, зокрема, письмово вимагати від АТ КБ «Приватбанк» заміни Голови Наглядової Ради Шерон  Іскі.

Позивачем зазначена - Первинна профспілкова організація співробітників Акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк».

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян