Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК перейшов до розгляду по суті справи щодо розміру компенсації за зруйноване житло внаслідок збройної агресії РФ

 

Окружний адміністративний суд міста Києва закрив підготовче засідання у справі за позовом жительки Полтавської області до Кабінету Міністрів України та призначив справу до розгляду по суті на 26 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, позивачка оскаржує окремі пункти Постанови Кабінету Міністрів України №947 від 18 грудня 2013 (зі змінами від 2 вересня 2020 року) року, якою було затверджено Порядок надання та визначення розміру грошової допомоги постраждалим від надзвичайних ситуацій та розміру грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

Серед вимог позову - скасувати деякі положення вказаного Порядку, якими встановлено, що  грошова компенсація надається постраждалим, які є власниками житла, що перебуває на контрольованих Україною територіях. При цьому розмір грошової компенсації не може перевищувати 300 тис. гривень за один об’єкт зруйнованого житла. На думку позивачки, такі обмеження дискримінують мешканців непідконтрольних територій та є незаконними.

Раніше ми повідомляли, що справа розглядається за правилами загального позовного провадження.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян