Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 7 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Кар’єра у суді: очікування студентів-правників та реалії

 

Після зустрічі суддів Окружного адміністративного суду міста Києва зі студентами-правниками Київського національного торгівельно-економічного університету, що відбулась на початку жовтня, було проведено анонімне опитування молоді. Його мета – з’ясувати кар’єрні очікування студентів-правників щодо роботи у суді.

Протягом тижня студентам було запропоновано заповнити короткі анонімні анкети та висловити свою думку. Результати опитування показали наступне:

- 65% опитаних хотіли б почати свою кар’єру у суді;
- 61% респондентів вважають, що у працівника суду, який тільки починає свою кар’єру, розмір заробітної плати повинен складати 10-15 тис. грн, 23% вважають, що її розмір повинен бути 15-20 тис., 13% - понад 20 тис. і 3% вказали, що заробітна плата може бути 5-10 тис.

Зазначимо, що на сьогодні, через недофінанасування судової влади та Окружного адміністративного суду міста Києва в тому числі рівень заробітної плати, наприклад, працівника канцелярії (досвід 5 років) - складає близько 7 тис. грн., а заступника начальника відділу (досвід 13 років) одного із відділів, до компетенції якого входить систематизація законодавства та узагальнення судової практики – 12 тис. грн. Така ситуація, безумовно, призводить до відтоку кваліфікованих досвідчених спеціалістів через критично низький рівень заробітної плати у співвідношенні до відповідальності та покладених обов’язків. Так, за останній час з суду звільнились 18 працівників (раніше ми повідомляли про 16).

Окружний адміністративний суд міста Києва неодноразово звертався до відповідних органів для вирішення вказаного питання, однак, належного реагування на сьогодні не отримано. Ми вчергове наголошуємо, що судова влада повинна бути забезпечена належним рівнем фінансування, бо в протилежному випадку це призведе до колапсу і як наслідок – позбавить громадян на доступ до правосуддя.

 

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 березня 2022 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович