Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Тупицький VS НАЗК: ОАСК завершив розгляд справи

 

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Олександра Тупицького до  Національного агентства  з питань запобігання корупції.

Нагадаємо, Олександр Тупицький просив ОАСК визнати протиправними дії НАЗК щодо проведення повної перевірки його щорічної декларації  за 2020 рік та утриматись від проведення відповідної перевірки до визначення НАЗК за погодженням зі зборами суддів КСУ порядку здійснення такої перевірки. Справа розглядалась в порядку загального позовного провадження.

На думку суду, позивачем не надано обґрунтованих підстав, що могли б поставити під сумнів початок проведення повної перевірки його декларації. Зокрема, відповідно до положень Закону України «Про запобігання корупції», Порядок здійснення повної перевірки декларації, поданої суддею, суддею Конституційного Суду України, моніторингу способу життя судді, судді КСУ визначається НАЗК за погодженням відповідно Вищої ради правосуддя або зборів суддів КСУ. При цьому, за відсутності погодженого зборами суддів КСУ такого Порядку, перевірка НАЗК здійснюється в загальному порядку.  

З огляду на вищезазначене суд відмовив позивачу у задоволенні його вимог.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян