Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 1 користувач і 1 гість.

Користувачі на сайті

  • mostova

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Оголошення по справі №640/5305/22

УХВАЛА

21 лютого 2022 року                               м. Київ                              № 640/5305/22

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Кузьменко А.І. ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами

           Кузнецова Сергія Михайловича

до           Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області

про           зобов’язання  вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

Кузнецов Сергій Михайлович (далі – позивач) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, в якому просить: зобов’язати Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області поновити Кузнецову Сергію Михайловичу надбавки до його пенсійного забезпечення:  за наукову ступінь кандидата наук 5% (відсотків), надбавки за особливо важливі завдання – 50% (відсотків), премії 69, 123 (відсотка) а саме з 3 квітня 2018 року, здійснивши йому при цьому з цієї дати відповідні донарахування до пенсії та відповідні виплати в одноразовому порядку.

Згідно пункту 4 частини 1 статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України   суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи належить позовну заяву розглядати за правилами адміністративного судочинства і чи подано позовну заяву з дотриманням правил підсудності.

Згідно частини 1 статті 25 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративні справи з приводу оскарження індивідуальних актів, а також дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень, які прийняті (вчинені, допущені) стосовно конкретної фізичної чи юридичної особи (їх об’єднань), вирішуються за вибором позивача адміністративним судом за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання (перебування, знаходження) цієї особи-позивача або адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача, крім випадків, визначених цим Кодексом.

Станом на час вирішення питання щодо наявності підстав для відкриття провадження у справі судом встановлено, що позивач зареєстрований за адресою:  АДРЕСА1.  відповідач зареєстрований за адресою: АДРЕСА2.

З урахуванням наведеного вбачається, що місцем реєстрації як позивача, так і відповідача є Луганська область.

Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 29 Кодексу адміністративного судочинства України суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо при відкритті провадження у справі суд встановить, що справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

Враховуючи викладене та з метою дотримання правил підсудності справ суд вважає за необхідне передати адміністративну справу до Луганського окружного адміністративного суду.

   Керуючись пунктом 1 частини 1 статті 29 статтями 241-243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд –

У Х В А Л И В:

           1. Адміністративну справу 640/5305/22 за позовом Кузнецова Сергія Михайловича до Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області про зобов’язання вчинити дії   передати на розгляд Луганському окружному адміністративному суду.

           2.   Копію ухвали невідкладно надіслати на адресу позивача.

 

       Ухвала набирає законної сили згідно статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 293-297 Кодексу адміністративного судочинства України.


 

Суддя                                                                                                          А.І. Кузьменко

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян