Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Набрало законної сили рішення ОАСК у справі щодо оскарження заборони Київради продавати спиртне в нічний час

 

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у справі щодо оскарження заборони Київської міської ради продавати спиртне в нічний час. Нагадаємо, у вересні 2021 року з відповідним позовом до Київради звернулась Державна регуляторна служба України.
 

Зокрема, позивач просив суд скасувати рішення Київради від 27 вересня 2018 року №1529/5593, яким було встановлено обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та столових вин у столиці. Справа розглядалась Окружним адміністративним судом міста Києва за правилами загального позовного провадження.

 

В ході розгляду справи судом не було встановлено порушення Київською міською радою прав  позивача та принципів державної регуляторної політики при прийнятті оскаржуваного акту, що свідчить про недоведеність порушень відповідачем реалізації компетенції у сфері управління. Суд також визнав необґрунтованими доводи Державної регуляторної служби України щодо того, що оскаржуване рішення негативно впливає на суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на відповідній території, а також на бізнес-клімат у м. Києві в цілому і рівень довіри бізнесу до влади.

 

Відтак, зважаючи на встановлені обставини справи суд у своєму рішенні від 30 листопада 2021 року відмовив позивачу у задоволенні позовних вимог щодо визнання протиправним та скасувати рішення Київської міської ради від 27 вересня 2018 року №1529/5593 «Про встановлення обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в м. Києві».

 

Після розгляду апеляційної скарги позивача ШААС залишив без змін рішення ОАСК. Відповідно до положень Кодексу адміністративного судочинства України, рішення набрало законної сили 12 липня 2022 року.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян