Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК відкрив провадження у справі за позовом Асоціації приватних виконавців України до Мін’юсту

 

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Некомерційної професійної організації «Асоціація приватних виконавців України» до Міністерства юстиції України.

Нагадаємо, позивач просить суд визнати протиправним наказ Мін’юсту від 24.05.2022р. №2068/5, яким було внесено зміни до наказу Мін’юсту від 4.04.2022р. №1310/5 «Деякі питання доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження та Єдиного реєстру приватних виконавців України у період воєнного стану».

На думку позивача, оскаржувані зміни мають дискримінаційний характер щодо приватних виконавців, скасовують «заявочний» принцип відновлення доступу до АСВП та встановлюють певні умови, за яких приватному виконавцю відновлюється такий доступ, а саме:

-  Приватний виконавець не має заборгованості з плати за користування АСВП;

- Приватним виконавцем укладено договір страхування цивільно-правової відповідальності, строк дії якого не закінчився, мінімальний розмір страхової суми за яким не перевищує суму стягнення за виконавчими документами, що перебувають у нього на виконанні, та інші умови.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання у справі на 25 серпня 2022 року.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян