Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Набрало законної сили рішення ОАСК щодо протиправності постанови Уряду про скорочення строку дії мораторію на податкові перевірки

 

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у справі щодо оскарження постанови Уряду, якою було скорочено строк дії мораторію на проведення деяких видів перевірок.

 

Нагадаємо, з відповідним позовом до суду у липні 2021 року звернулось ТОВ «Промметсплав». Відповідач – Кабінет Міністрів України, треті особи – Міністерство фінансів України та Державна податкова служба України. На думку позивача, постанова Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 року №89 «Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок» суперечить положенням Податкового кодексу України, Конституції України та не може регулювати питання призначення податкових перевірок.

 

В ході розгляду справи суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог та наявність підстав для їх задоволення. У своєму рішенні від 26 січня 2022 року суд визнав протиправною та нечинною постанову КМУ від 03.02.2021 № 89 "Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок".

 

Після розгляду апеляційної скарги ШААС залишив без змін рішення ОАСК. Відповідно до положень Кодексу адміністративного судочинства України, рішення набрало законної сили 5 липня 2022 року.

 

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян