Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

В ОАСК оскаржують протокол Ради оборони міста Києва

 

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Ради оборони міста Києва, Департаменту містобудування та архітектури КМДА та Департаменту міського благоустрою КМДА, третя особа -  Київський міський голова (керівник Ради оборони міста Києва) Віталій Кличко.

 

Серед вимог позову – визнати протиправним та скасувати протокол Ради оборони міста Києва №8 від 06.05.2022. У вказаному протоколі членами Ради оборони міста Києва було відмічено, що знаходження тимчасових споруд торгівельного призначення біля входів (виходів) станцій метрополітену та укриттів цивільного захисту населення у разі загрози бомбардування чи ракетного обстрілу пов’язано із ризиком для життя людей. Оскаржуваним протоколом також було доручено Департаменту містобудування та архітектури КМДА оперативно приймати рішення про зміну (перенесення) таких споруд.

 

Позивач також просить суд визнати протиправними дії Департаменту містобудування та архітектури КМДА та Департаменту міського благоустрою КМДА по виконанню деяких пунктів цього протоколу та утриматись від їх виконання, а саме – достроково припиняти дію договорів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою та забезпечувати їх демонтаж.

 

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян