Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

ОАСК відкрив провадження у справі щодо оскарження протоколу Ради оборони міста Києва

 

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження перенесення тимчасових споруд торгівельного призначення біля входів (виходів) станцій метрополітену та укриттів цивільного захисту населення у столиці. Відповідачі у справі - Рада оборони міста Києва, Департамент містобудування та архітектури КМДА та Департамент міського благоустрою КМДА.

 

Нагадаємо, суд просять визнати протиправним та скасувати протокол Ради оборони міста Києва №8 від 06.05.2022. У вказаному протоколі членами Ради оборони міста Києва було відмічено, що знаходження тимчасових споруд торгівельного призначення біля входів (виходів) станцій метрополітену та укриттів цивільного захисту населення у разі загрози бомбардування чи ракетного обстрілу пов’язано із ризиком для життя людей. Оскаржуваним протоколом також було доручено Департаменту містобудування та архітектури КМДА оперативно приймати рішення про зміну (перенесення) таких споруд.

 

Серед інших вимог позову - визнати протиправними дії Департаменту містобудування та архітектури КМДА та Департаменту міського благоустрою КМДА по виконанню деяких пунктів цього протоколу та утриматись від їх виконання, а саме – достроково припиняти дію договорів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою та забезпечувати їх демонтаж.

 

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін та проведення судового засідання за наявними матеріалами.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян