Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Окружний адміністративний суд міста Києва призначив експертизу у справі про заборону трансляції російських телепрограм

 

4 березня Окружний адміністративний суд міста Києва за клопотанням Національної  ради України з питань телебачення та радіомовлення виніс ухвалу про призначення експертизи у справі за позовом до ТОВ “Торсат”, ВАТ “ТВ Центр”, ТОВ “Вертикаль-ТВ”, ЗАТ "РБК-ТВ" за участю третіх осіб – ТОВ “ОРТ”, ВАТ “Первый канал”, ВГТРК “Всероссийская государственная телевизионная и радиовещательная компания”, ВАТ “Телекомпания НТВ”, Варзієва Т.А., ТОВ "Агентство "Клас", за участю прокуратури м. Києва. Провести комісійну та комплексну судову психологічну та авторознавчу (лінгвістичну) експертизу доручено Київському НДІ судових експертиз  Міністерства юстиції України. Експертам надані матеріали адміністративної справи та CD/DVD диски, опечатані в судовому засіданні. Витрати, пов’язані із проведенням судової експертизи, буде здійснено за рахунок Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Відповідно до п.3 ч.2 ст.156 Кодексу адміністративного судочинства України суд зупиняє провадження по справі в разі призначення судом експертизи до отримання її результатів.

Нагадаємо, що 30 січня та 9 лютого 2015 року за клопотанням Національної ради Окружний адміністративний суд міста Києва об’єднав три справи за позовами Національної ради з питань телебачення та радіомовлення до російських телеканалів в одне провадження. Об’єднання справ, на думку представників позивача та Прокуратури міста Києва, сприятиме оперативному їх розгляду та вирішенню по суті.

 

Прес-служба ОАСК

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 28 лютого 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович