Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Окружний адмінсуд м.Києва прийняв рішення у справі про правовий статус учасників боротьби за незалежність України у XX столітті.

 

Окружний адміністративний суд міста Києва постановою від 10 лютого 2015 року зобов’язав Кабінет Міністрів України, Службу безпеки України, Національну академію наук України виконати пункт 2 Указу Президента України №75/2010 від 28.01.2010 року «Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у XX столітті». Таке рішення було прийнято за результатами розгляду адміністративної справи за позовом громадян України до Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України, Національної академії наук України, за участю третіх осіб – Президента України Порошенка Петра Олексійовича, Верховної Ради України, Шухевича Юрія-Богдана Романовича. Головною вимогою позивачів до вищезгаданих державних органів було внесення в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про правовий статус учасників боротьби за незалежність України у XX столітті».

Юрій-Богдан Шухевич у своїй заяві про залучення його до справи у якості третьої особи повністю підтримав адміністративний позов, зазначивши що судове рішення по вказаній справі про протиправну бездіяльність відповідачів щодо невиконання пункту 2 Указу Президента України №75/2010 від 28.01.2010 року може вплинути на його права, свободи, інтереси та обов’язки.

Суд повністю задовольнив вимоги позивачів у справі про правовий статус учасників боротьби за незалежність України у XX столітті.

 

Прес-служба ОАСК

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 28 лютого 2021 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович